/Files/images/03.12.2021.PNG

Для вступу дитини в центр розвитку дитини "Калинка" необхідно

:


"Положення про електронну реєстрацію та зарахування дітей до закладу дошкільної освіти" (№ 36 від 17.04.2019)


Стати на чергу через електронну реєстрацію в заклади дошкільної освіти (reg.isuo.org).

До вашої уваги документи, які треба заповнити і подати до відділу освіти Охтирської міської ради після подання заявки в електронному вигляді:

Заява(скачати)Згода батьків(скачати). Уніфікована система електронної реєстрації дітей дошкільного віку – система реєстрації, що створюється за єдиними правилами та вимогами і містить інформацію персональних даних дітей дошкільного віку, які стоять на черзі на зарахування, зараховані та відвідують заклад дошкільної освіти. Система електронної реєстрації дітей дошкільного віку створюється з дотриманням основних засад: - Законність, пріоритет права на дошкільну освіту; - Достовірність відомостей;- Постійність; - Публічний характер; - Поновлювальність відомостей; - Захищеність.

Інформація при занесенні до електронної реєстрації дітей має включати такі дані:

1. Повна назва одного закладу дошкільної освіти, що обрали батьки або особи, що їх замінюють;

2. Прізвище, ім’я, по батькові дитини;

3. Дата народження дитини (число, місяць, рік), або кількість повних років станом на 1 вересня;

4. Бажаний рік зарахування до закладу дошкільної освіти;

5. Прізвище, ім’я, по батькові батьків (мама або тато), або осіб, що їх замінюють, контактний телефон, е-mail (за наявності).

6. При наявності пільг зазначити документи, що їх підтверджують.

Увага!

– Дані необхідно вносити українською мовою, згідно зі свідоцтвом про народження дитини.

– Подавати заявку можна лише в один заклад дошкільної освіти.

Для підтвердження інформації, зазначеної в заяві, необхідно протягом 10 днів з подання заяви звернутися до відділу освіти Охтирської міської ради з оригіналом (копією) свідоцтва про народження дитини, документа, що підтверджує наявність пільг, або прикріпити до заяви скан-копії вище вказаних документів, натиснувши кнопку «Вибрати файл».

– Заява буде відхилена у разі невідповідності її за змістом оригіналам документів.

Шановні батьки!

Подання заявки на вступ до центру розвитку дитини

/Files/images/табл.jpg

Відповідно до пункту 6 Положення "Про дошкільний навчальний заклад", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 року № 305 та згідно з листом МОНмолодьспорту "Про дотримання порядку прийому дитини до дошкільного навчального закладу" від 25.05.2011 року № 1/9-389 прийом дітей до закладу дошкільної освіти здійснюється керівником на підставі таких документів:

-Медична довідка про стан здоров’я дитини з висновком лікаря про те, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти (пройти медогляд, крім аналізу на я/глист), картка щеплень - ф. 063, довідка від дерматолога.

- Довідка дільничного лікаря про епідеміологічне оточення;

- Ксерокопія свідоцтва про народження дитини;

- Заява батьків, або осіб, які їх замінюють щодо влаштування дитини до дитячого закладу;

направлення місцевого органу управління освітою;

- Ксерокопія документа, що дає право на пільги (інвалідність, чорнобильці і т. д.)

Діти, без відповідних записів у медичній картці про проходження планових щеплень, до закладу дошкільної освіти не приймаються.

Порядок прийняття до закладу дошкільної освіти регулюється відповідними нормативно-правовими документами. Зокрема, ст. 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» визначає, що прийом дітей до виховних, навчальних, оздоровчих та інших дитячих закладів проводиться за наявності відповідної довідки закладу охорони здоров’я, в якому дитина перебуває під медичним наглядом.
- Довідка видається на підставі даних медичного огляду дитини, якщо відсутні медичні протипоказання для її перебування у цьому закладі, а також якщо їй проведено профілактичне щеплення згідно з календарем щеплень і вона не перебувала в контакті з хворими на інфекційні захворювання або бактеріоносіями. Дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється

Підписуючи письмову відмову про щеплення дитини, мало хто з батьків знає про наслідки відмови від планових щеплень (ПЩ).

- Якщо батьки безпідставно відмовляються від щеплень своєї дитини, вони беруть на себе велику відповідальність та повинні вирішувати, яким чином їх дитина має отримати освіту, оскільки ми живемо у правовій державі із затвердженими законами.

Які щеплення входять до українського календаря щеплень?

/Files/images/Календар щеплень.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 387

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.