ЗАТВЕРДЖЕНО

педагогічна година

від 10.09.2019

Директор ЦРД «Калинка»

__________ Т.СЕРГІЄНКО

Положення

про організацію та проведення ярмаркової діяльності

на території центру розвитку дитини «Калинка»

1.Загальні положення.

1.1. Положення про організацію та проведення ярмаркової діяльності на території центру розвитку дитини розроблено з метою регулювання та координації ярмаркової діяльності на території закладу, визначення вимог до організації ярмарку в інтересах батьківської громадськості, педагогів та вихованців закладу, відповідно до змісту плану роботи на навчальний рік.

1.2. Мета проведення.

1. Покращити здійснення освітнього процесу в центрі розвитку дитини засобами ознайомлення дошкільників з традиціями українського народу; етнографічними куточками; прославлянням урожайності та демонструванням: домашньої випічки, виробів, композицій з природного матеріалу, вирощених овочів та фруктів.

2. Залучити вихованців груп старшого дошкільного віку, педагогів та батьків до участі в художній самодіяльності.

3. Активізувати діяльність батьків та педагогів до пошуку творчих ідей у проведенні практичної та торгівельної діяльності з дітьми; відкривати перед вихованцями винахідливість дорослих.

2. Місце проведення ярмарку – (спортивний майданчик), місце визначене організаторами з урахуванням комфортного доступу для вихованців, педагогів, батьків та гостей закладу, можливості встановлення оптимальної кількості торгівельних місць, облаштування сцени для концертної діяльності, фотозон для фотографування.

3.Умови проведення.

3.1. У ярмарковій діяльності беруть участь батьки, педагоги та вихованці усіх вікових груп.

3.2. На ярмарку-розпродажі можна представляти : домашню випічку, поробки з природного матеріалу, ікебани з овочів та фруктів, композиції з квітів, вироби з бісеру, вироби з дерева, вишивки.

4.Вимоги проведення конкурсу:

4.1. Учасникам ярмарки – розпродажу забезпечити належний санітарний стан та дотримання українського стилю облаштування торгового місця ;

4.2. Дотримуватися культури та етики поведінки під час проведення торгівлі, естетичного вигляду товарів, композиційної та художньої виразності.

5. Підсумки ярмарку – розпродажу:

5.1. Хід проведення заходу зняти на відео та сфотографувати; обговорення провести на педагогічній годині.

5.2. Матеріали організації та проведення ярмарку-розпродажу висвітлити на сайті центру розвитку дитини.

5.3. Виручені в ході проведення ярмарки – розпродажу кошти передати голові наглядової (піклувальної ради) .

6. Відповідальність та контроль:

6.1. Положення є обов'язковим для виконання усіма учасниками ярмаркової діяльності, які беруть участь у ярмарку – розпродажу.

6.2. Організатори ярмарку несуть відповідальність за її організацію й проведення.

6.3. Контроль за дотриманням порядку організації та проведення ярмарки - розпродажу здійснюють організатори заходу і контролюючі органи, в межах їх компетенції відповідно до чинного законодавства.

6.4. Під час проведення ярмарку забороняється самовільне встановлення пересувних тимчасових споруд на території ярмарку.

6.5. За порушення вимог цього положення учасники ярмарку притягуються до адміністративної відповідальності згідно із вимогами чинного законодавства України.
Кiлькiсть переглядiв: 176

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.