Збірка Релаксація для дітей удома

Шановні батьки!

В цей нелегкий для нас всіх період колектив ЦРД "Калинка" відновлює освітній процес шляхом здійснення дистанційної роботи з вами та вашими малюками. Педагоги нашого закладу з розумінням ставляться до того як нелегко вам сьогодні 24/7 постійно виховувати, навчати, розвивати та зацікавлювати до навколишнього сина чи доньку. Тому ми вирішили вам допомогти.У ваших спільнотах через Вайбер - групи ви постійно спілкуєтеся зі своїми вихователями.

Починаючи з червня місяця два рази на тиждень отримуватимете цікаві завдання, ігри, вправи - якими в вільний для вас час можете зайняти своїх дітей. Також можете заходити за посиланнями, які ми висвітлюємо на сторінці для батьків, вибирати цікаві завдання і займатися з малюками.

Від вас чекаємо звортньогозв"язку. Якщо ваша дитина вивчила віршикчи пісеньку, яку ми пропонували, чи намалювала малюнок , зробила аплікацію - фотографуйте і ділітьсявраженнями зі своїми педагогами. Вихователі дійсно дуже сумують за своїми вихованцями і будуть приємно вражені від фото і від того що дітям цікаво виконувати підготовленіними завдання.

Миру нам усім - разом до перемоги!

«Природа рідного краю» (квіти, трави, комахи, тварини, водойми і т. д

Цікаві факти про комах

«Пошуково-дослідницька діяльність»

Кiлькiсть переглядiв: 26

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.