ОСВІТНЯ ПРОГРАМА

ЦЕНТРУ РОЗВИТКУ ДИТИНИ «КАЛИНКА»
ОХТИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
(2020/2021 Н.Р.)

/Files/images/КАР.jpg

Освітній процес у центрі розвитку дитини «Калинка» будується на відповідному програмно-методичному забезпеченні та представляє єдиний комплекс освітніх компонентів для досягнення вихованцями результатів навчання (набуття компетентностей), визначених Базовим компонентом дошкільної освіти, чинними освітніми комплексними та парціальними програмами, рекомендованими Міністерством освіти і науки України.

Згідно з рішенням педагогічної ради центру розвитку дитини (протокол № 1 від 28.08.2020року) освітній процес у закладі здійснюється за наступними програмами:

Комплексна програма:

- Програма розвитку дитини від народження до шести років «Я у світі» (авт. О.Л.Кононко; О.П.Аксьонова;А.М.Аніщук; Л.В.Артемова)

Парціальні програми:

- «Дитина у світі дорожнього руху», програма з формування основ безпечної поведінки дітей дошкільного віку під час дорожнього руху (авт. – Тимовський О.А., Репік І.А.) – усі вікові групи

- «Про себе треба знати, про себе треба дбати», програма з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей віком від 3 до 6 років (авт. Лохвицька Л. В.) – усі вікові групи

- Дитяча хореографія. Програма хореографічної діяльності дітей від 3-х до 7-ми років – Навчально – методичний посібник (авт. Шевчук А.С)- (хореографи закладу)

- Мудрі шахи. Програма та методичні рекомендації з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шахи (авт. кол.: Семизорова В.В., Духновська О.І., Пащенко Л.Ю.) (для проведення гурткової роботи в групі компенсую чого типу з вадами опорно-рухового апарату)

- Цікаві шашки. Програма та методичні рекомендації з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шашки (авт. кол.: Семизорова В.В., Романюк О.В., Дульська Г.П.) (для проведення гурткової роботи в групі компенсуючого типу з вадами мовленнєвого розвитку)

- Програма розвитку дитини від 2 до 6 років та методичні рекомендації «Безмежний світ гри з LEGO (авт. Рома О.Ю. – керівник «Сприяння освіті», the LEGO Foundatio

- Акватеатр. Програма адаптації дітей раннього та дошкільного віу до водного середовища і навчання плавння (авт.Єфименко М.М., Лит’яков М.В.)

Корекційна робота у групі компенсуючого типу для дітей з вадами мовленнєвого розвитку здійснюється згідно з вимогами програми розвитку дитини від народження до шести років «Я у Світі»; програмно-методичних комплексів: «Корекційне навчання з розвитку мовлення дітей молодшого дошкільного віку із загальним недорозвитком мовлення» та «Корекційна робота з розвитку мовлення дітей п'ятого року життя із фонетико-фонематичним недорозвитком мовлення» (Рібцун Ю.В.).

Кiлькiсть переглядiв: 265

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.